EN SEVGİLİYE NAAT OKUMA YARIŞMASI’NIN FİNALİ BUGÜN

Belediyemiz tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen `En Sevgiliye Liseler Arası Naat Okuma Yarışması“;nın finali bugün yapılacak.

Devlet Tiyatro Salonu`nda saat 14.00`da başlayacak olan yarışmada 8 öğrenci Naatı en güzel okumak için kıyasıya mücadele edecek.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Çorum Şubesi`nin de katkı verdiği En Sevgiliye Naat Okuma Yarışması`nda Bilge Kağan Ticaret Meslek Lisesi öğrencisi Sedanur Sevinç, Anadolu Lisesi Öğrencisi Merve Gökkuş, Fatih Lisesi Öğrencisi Şeyma Demirkan, Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ubeydullah Abanazoğlu, İnönü Anadolu Lisesi Elif Değirmencioğlu, Öğretmen Mukadder Akaydın Anadolu Lisesi öğrencisi Hatice Şarlavuk, Buharaevler Kız Meslek Lisesi öğrencisi Elif Nur Kılpelit, Ticaret Meslek Lisesi Öğrencisi Ahmet Cihat Yıldız finalde yarışacak.

Jüri üyeliklerini Hitit Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Edebiyat Bölümü öğretim üyeleri Doç. Dr. Meral Demiryürek, Yrd. Doç. Dr. Elif Ayan Nizam ve Yrd. Doç. Dr. Hiclal Demir`in yaptığı Naat Okuma Yarışması’na isteyen herkes izleyici olarak katılabilecek.

19 Nisan 2012
241 kez görüntülendi