BONUS HOCA, ÇORUM’A GELİYOR

Belediyemiz Aile Eğitim Merkezi`nin Aile Okulu: Anne Baba Eğitimi Projesi`nin bu haftaki konuğu ünlü eğitimci yazar ve televizyon programı yapımcısı Süleyman Beledioğlu olacak.

Her hafta Perşembe günleri Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu`nda saat 10.30`da, Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu`nda ise 13.30`da başlayan seminerde Eğitimci – Yazar Süleyman Beledioğlu, “Çocuklara Söz Dinletebilme Sanatı”; konulu bir sunum yapacak.

Çorum Belediyesi Aile Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan projenin çok başarılı olduğunu ve bu projeyi bundan sonra tüm ilköğretim okullarında uygulamak istediklerini belirten Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum`da aile yapısının korunması ve daha da güçlendirilmesi için ilerleyen zamanlarda da bu tür sosyal projeler geliştireceklerini ifade etti.

Çorum Belediyesi`nin sosyal projeler konusunda öncü olduğuna vurgu yapan Külcü, “Başarılı nesiller yetiştirmenin ancak bilinçli anne baba ile mümkün olacağına inanıyoruz. Başarılı nesiller yetiştirmenin aile içi ilişkilerin huzurlu, mutlu, karşılıklı sevgi ve güvene dayalı bir aile yapısı ile mümkün olabileceğine inanıyoruz.”; dedi.

Süleyman Beledioğlu`nun kendi alanında farklı bir yere sahip olduğunu kaydeden Külcü, Ertuğrul Gazi ve Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulları`nda verilecek olan seminer programına tüm Çorumluların da katılabileceğini sözlerine ekledi.


19 Nisan 2012
230 kez görüntülendi