EN BAŞARILI BELEDİYE ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞİYOR

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Park Bahçeler Birimi çalışanlarına iftar yemeği verdi. Yaklaşık 300 çalışanın katıldığı iftar yemeği Veteriner İşleri Müdürlüğü`nde gerçekleştirildi.


Başkan Külcü, personele yönelik yaptığı konuşmada Çorum tarihinin en başarılı döneminin yaşandığını, bu çalışmaları da tüm belediye çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiklerini söyledi.


“Ben sizler gibi bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyorum. Şehrin her mahallesinde hangi sokağına girsek her müdürlüğümüzün bir şantiyesi var. Bunun elbette bir finansman zamanı var. Sizin alın teriniz var. Başarılarımızın arkasındaki mimarlar sizlersiniz.”; Diyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yaptıkları çalışmaların, gerçekleştirdikleri başarıların kendilerini asla rehavetin içerisine sürüklememesi temennisinde bulundu.


Çorum Belediyesi`nin daha fazla çalışmalar yapmak için durmaksızın çalışmalarına devam edeceğini kaydeden Külcü, “Son üç yıl içerisinde bu kadar büyük işler başardıysak bundan sonra da yaptığımız bu çalışmaların daha fazlasını yapabiliriz.”; dedi.


06 Ağustos 2012
205 kez görüntülendi