BAŞKAN KÜLCÜ’DEN EMNİYET MÜDÜRÜ DOĞAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan`ı makamında ziyaret etti.

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül, Alper Zahir ve bazı Belediye meclis üyeleri ile birlikte bulunduğu ziyarette Külcü, Çorum`un huzurlu ve güzel bir il olduğunu ifade ederek, Doğan`ın Çorum`da görmekten mutluluk duyduklarını ifade etti. Çorum`un büyük olayların meydana geldiği bir yer olmadığını belirten Başkan Külcü, üzerlerine düşen konularda gereken çalışmayı yapmaya hazır olduklarını vurguladı.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Doğan, Çorumla ilgili görüşlerini de paylaştı. Çorum’a gelmeden önce çevresinden edindiği izlenimlerin, “Küçük ve güzel bir şehir” ifadesiyle dile getirildiğini, ancak Çorum’a geldiğinde bu izlenimin eksik olduğu kanaatine vardığını söyledi. Emniyet Müdürü Doğan, “Çorumla ilgili fikir aldığım insanların kafasında kalan Çorum imajı, yıllar öncesinin Çorum’una ait. Gelip gördüğüm şey, ifade edilenden çok daha gelişmiş ve kabuğunu kırmış bir şehirdir. Doğan, mesleki açıdan yaptığı değerlendirmede de Çorum’un güvenli bir şehir olduğunu, sevgi ve saygının hakim oluşunun açıkça hissedildiğini bildirdi.

Çorum’a geleli 10 gün olmasına karşın, sanki yıllardır Çorum’da görev yapıyormuş gibi sıcaklık bulduğunu ve olumlu izlenimler taşıdığını söyleyen Doğan, “Bu vesileyle tüm Çorumlu hemşehrilerimize de selam ve saygılarımı bildiriyorum.” dedi.

03 Ekim 2012
203 kez görüntülendi