BAŞKAN KÜLCÜ, ‘ÇORUM BASINI DİNAMİK’

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret etti.

Çorum yerel basını ile buluşmak ve kurumun hizmetleri hakkında bilgilendirmek üzere Çorum`a gelen Genel Müdür Atalay, beraberinde Basın İlan Kurumu birim müdürleri ve çevre illerin şube müdürleri ile birlikte Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret etti.


Kurumun Çorum Şubesi`nin 2 Ocak`ta faaliyete geçeceğini bildiren Atalay, 1 yıllık geçiş süreci uygulayacaklarını, Çorum basınının sürece rahat bir şekilde adapte olacağına inandığını ifade etti. Atalay, 12 şube sayısının bugün itibariyle 32`ye yükseldiğini bildirerek, kurumun 32. şubesini Çorum`a açtıklarını kaydetti.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise Çorum basınının kurumun kentte şube açmasını heyecanla karşıladığını dile getirerek, “Çorum basını bu şubeyi hak etti. Çorum`da 8 yerel gazete, bir bölgesel ve iki yerel kanal ve sürekli güncel olan, anlık olayları çok kısa bir sürede halkımıza duyuran interaktif gazetelerimiz var. Çorum`da çok canlı bir basın hayatı söz konusu. Dinamik bir yapıda olan Çorum basınının, kurum şubesi sayesinde daha da iyi yerlere geleceğine inanıyorum”; dedi.


Atalay`ın Basın İlan Kurumu`na heyecan kattığını, ekip çalışmasıyla kurumun büyük başarılar elde ettiğini sözlerine ekleyen Külcü, “Çorum basınının desteklenmesi ve basına bir vizyon kazandırma çalışmalarınızı önemsiyoruz. Çorum basını bu desteği en iyi şekilde değerlendirecektir. Basın İlan Kurumu`nun Çorum`a şube açması, kente yeni bir heyecan katacaktır”; dedi.

31 Aralık 2012
197 kez görüntülendi