GENÇLİK MERKEZİ İLE YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLADI

Vali Sabri Başköy`ün eşi Fatma Başköy ve kaymakam eşleri Çorum Belediyesi Necip Fazıl Gençlik Merkezi`ni (NFK) ziyaret etti.


Boğazkale Kaymakamı Zeliha Uyan, Sungurlu, İskilip, Dodurga kaymakam eşleri ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Hülya Örs ile birlikte NFK Gençlik Merkezi`ni ziyaret eden Fatma Başköy`e Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün eşi Hatice Külcü, merkez hakkında bilgiler verdi.

Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezi ile Çorum Belediyesi`nin gençlerin eğitimine yatırım yaptığını ifade eden Hatice Külcü, “Gençlik Merkezi`nin iç ve dış yapısı çocuk ve gençlerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı ve inşa edildi. Çocuk ve gençlerimizin bedensel, akademik, ruhsal ve sosyal tüm ihtiyaçları düşünülerek çalışmalar yapılmaktadır.”; dedi.


Vali Başköy`ün eşi Fatma Başköy de gençlerin böylesi ortamlarda yeni ve güçlü arkadaşlıklar kurduğunu ve sosyal yönden gelişme gösterdiğini söyledi. Fatma Başköy, “NFK Gençlik Merkezi yaptığı çalışmalarla tüm Türkiye’ye örnek olacaktır.” dedi.

05 Şubat 2013
238 kez görüntülendi