KLASİK GİTAR DİNLETİSİ BÜYÜLEDİ

Belediyemiz tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlerinin Mart ayı etkinlikleri “Klasik Gitar”; dinletisi ile başladı.


Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonu`nda 1 Mart Cuma akşamı gerçekleştirilen konserde Murat İşbilen grubu, Osman Ünsal Taşcı ve öğrencileri canlı performanslarıyla dinleyenlere keyifli bir gece yaşattı.


Klasik Gitar Dinletisi`ne Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan ve çok sayıda müzik sever katıldı.


Uzun yıllar flamenko müziği ile uğraşan ve klasik gitar müziğinin sevilmesi için müzisyen arkadaşlarıyla birlikte konserler veren Murat İşbilen, gecede kendi bestelerinin yanı sıra anonim, İspanyol ve Aşık Veysel`den bestelere de yer verdi.


Çorumlu ünlü gitarist Osman Ünsal Taşçı ve öğrencileri de programda birbirinden güzel eserleri gitar eşliğinde çaldılar.


Programa sonunda uzun süre salonu dolduran müzikseverler tarafından dakikalarca ayakta alkışlanan gruba İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan çiçek takdim etti.


04 Mart 2013
216 kez görüntülendi