TABİPLER ODASI’NDAN BAŞKAN KÜLCÜ’YE ZİYARET

Çorum Tabipler Odası yönetimi Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Dr. Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Dr. Sakine Candan Merzifonlu, Dr. Mesut Yetkin, Dr. Mustafa Azak ve Dr. Metin Çıtak`ın da katıldığı ziyarette konuşan Ali Yılmaz, doktorların halkın sağlığı için hizmet veren neferler olduğunu, halka hizmet için yetiştirildiklerini söyledi.


Dr. Ali Yılmaz, Başkan Külcü`yü 15 Mart Cuma günü yapılacak olan Tıp Bayramına davet ederek, “Tıp Bayramımızı siz değerli büyüklerimizle birlikte kutlamak istiyoruz”; diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de ziyaretin kendisini memnun ettiğini belirterek bu tür programların heyecanların tazelenmesine, birlik ve beraberliği pekiştirdiğine dikkat çekti. Külcü, yerel ve yaygın basında sağlık çalışanlarına yapılan şiddete şahit oldukları, bu durumu asla tasvip etmediklerini ifade ederek, “İnsanın her türlü zorluğuna, her türlü sıkıntısına rağmen bir başkasının hayatını, sağlığını tehdit edecek bir tavır içinde olması asla kabul edilebilir bir durum değildir. Bu durum hiçbir şeyle izah edilemez. Bu konuda halkımızın duyarlı davranmasını arzu ediyoruz.”; dedi.


07 Mart 2013
178 kez görüntülendi