Sizlerle beraberliğimizi çok önemsiyoruz

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Hitit Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren kulüp başkanlarını bir araya getirdi.

İkinci Bahar Lokantası`nda Başkan Yardımcısı Turhan Candan`ın da katıldığı yemekli toplantıda kulüp başkanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, onlara önemli tavsiyelerde bulundu. Üniversite yaşamının hayatın geleceğine hazırlanıldığı günleri olduğunu belirten Başkan Külcü, kulüp başkanlığındaki tecrübelerin ilerleyen yıllarda öğrenciler için önemli fırsat oluşturacağının altını çizerek “Sosyal hayattaki bu tecrübeler sizi yaşama hazırlıyor. Yarın, yönetici olmak istiyorsanız diğer arkadaşlarınızdan daha iyi yönetici olursunuz. Ticarette de öyle, memuriyette de öyle.

Burada en önemli olan unsur insan ilişkileridir. Sizler, sosyal ilişkilerinizi bu tür aktivitelerle zaten en üst düzeyde gerçekleştiriyorsunuz”; dedi.

Üniversite öğrencileriyle birlikte hareket etmeyi çok önemsediklerini kaydeden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, üniversite gençliğiyle bundan önce olduğu gibi bundan sonra iyi ilişkiler içerisinde olacaklarını belirterek “Üniversitenin gücü sizin gücünüz. Sivil Toplum Örgütleri içerisindeki çalışmalarınızda başarınız ne kadar yüksek olursa Hitit Üniversitesi`nin başarısı da o kadar yüksek olacaktır. Bu da Çorum`un yükselmesine vesile olacaktır.”; dedi.

Kulüp Başkanları, faaliyetler hakkında bilgi verdi

Toplantıya Hitit Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren 40 öğrenci kulübünün başkanı kulüp faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Çorum`a ve Hitit Üniversitesi öğrencilerine yönelik önemli faaliyetler gerçekleştirdiklerini kaydeden kulüp başkanları Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü kendilerine yönelik böyle bir programı gerçekleştirdiği için teşekkür etti.

Külcü, soruları içtenlikle cevapladı

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Hitit Üniversitesi öğrenci kulüp yöneticileri ile bir araya geldiği toplantıda öğrencilerin soruların içtenlikle cevapladı.

Bir öğrencinin Çorum`da çok sayıda parkın yapılıyor olmasıyla ilgili sorusunu cevaplayan Başkan Külcü, parkın insanların altında gölgelendiği yer olmadığını meskûn mahal içerisindeki yeşil alanlar olduğunu söyledi. Külcü, parkların yaşanılabilir bir alan olması gerektiğini yaşlıların da, çocukların da, kadınların da bu alanlardan yararlanabilmeleri için çalıştıklarını söyledi. Seçim zamanı parklarla ilgili verdikleri sözleri yerine getirdiklerini vurgulayan Külcü, “Çorum Belediyesi park işini çok iyi yapıyor. Anketlerde park bahçe çalışmalarımız Temizlik çalışmalarını geçti. Tabi bu arada temizlik çalışmalarımızda da hiçbir gerileme olmadı. Asıl sevindirici olan da budur”; dedi.

Güney Kampusu için 30 Milyon TL`lik gayrimenkul verdik

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, bir öğrencinin kampus yeri ile ilgili sorusuna da Ankara Yolu`nda Çorum Belediyesi olarak 30 Milyon TL`lik gayrimenkulden feragat ettiklerini belirtti.

Haberin Fotoğrafları için tıklayınız…

31 Mayıs 2013
371 kez görüntülendi