Komutan’dan Başkan Külcü’ye veda ziyareti

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 2013 yılı genel atamaları kapsamında Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığına atanan Çorum il Jandarma Komutanı J. Alb. Hakan Saraç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye veda ziyaretinde bulundu.

 

Albay Saraç, Çorum’da 2009 yılından beri görev yaptığını, bu süre içerisinde de Çorum’a ve Çorumlulara en güzel şekilde hizmet etmeye çalıştığını söyledi. Saraç, “Görev süremiz içerisinde Belediye Başkanımızın ve Çorum Belediyemizin çok büyük desteğini gördük. Bu destek ve katkılarından dolayı sayın Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’ye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Çorum’da çok güzel dostluklarımız oldu. İnşallah biz gittikten sonra hep gönlümüzde yaşattığımız o güzellikler artarak devam eder.” dedi.

 

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de Çorum’da beraber güzel işler yaptıklarını belirterek, J. Alb. Hakan Saraç’a bundan sonraki görev yerinde başarılar diledi.

 

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül ve Turhan Candan da hazır bulundu.  Başkan Külcü, ziyaretin anısına Saraç’a işlemeli cam vazo hediye etti.

29 Temmuz 2013
161 kez görüntülendi