Belediye Hizmet Kitabı, ‘Bunları Biliyor musunuz-3’ çıktı

Çorum Belediyesi, son dört yılda yapılan çalışmalarını bir araya topladığı “Bunları Biliyor musunuz”; kitapçıklarının üçüncüsünü de bastırdı. İlk ikisi hayli ilgi gören kitabın üçüncü sayısında da Çorum Belediyesi`nin proje ve altyapı gibi genel hizmetleri yer alıyor.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Bunları Biliyor musunuz”; adı altında çıkardıkları kitapçıklarda 2009 yılından bugüne kadar 4,5 yılda yapılan çalışmaların yer aldığını söyledi. 4,5 yılda Çorum`un büyük bir değişim yaşadığını ifade eden Başkan Külcü, bu değişimin “Bunları Biliyor musunuz”; adlı üç kitapçıkta kısmen de olsa yer aldığını dile getiren başkan Külcü, “Yapmış olduğumuz hizmetlerimizi üç ayrı kitapçık haline getirdik. İlki, sosyal ve kültürel hizmetlerimiz, ikincisi park ve bahçe hizmetlerimiz, üçüncüsü de genel hizmetlerimiz başlığını taşıyor. Şehrimizi daha yaşanabilir kılan asıl unsurun siz sevgili hemşehrilerimizin gönlünü kazanıp hayır duasını almak olduğunun bilincindeyiz”; dedi.

Çorum Belediyesi`nin Türkiye`deki ve şehrimizdeki hızlı değişim ve gelişime bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaçları tespit edip, bu ihtiyaçları birer birer gidermeye çalıştığını dile getiren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Belediyeler yalnızca “bu günü”; değil, aynı zamanda “geleceğin de”; hesabını yapmak zorundadır. Bu anlayışla geleceğe, daha rahat yaşanabilir bir Çorum bırakmak için çalışmalarımız daha ilkeli, bilgiye dayalı ve kararlı bir şekilde yürütüyoruz”; dedi.

Bastırılan kitapların şehrin dört bir yanına dağıtıldığını sözlerine ekleyen Başkan Külcü, bu kitapçıkları www.corum.bel.tr adresinden de ulaşılabileceğini kaydetti.

Bunları Biliyor musun – 1 Kitapcığını incelemek için tıklayınız

Bunları Biliyor musun – 2 Kitapcığını incelemek için tıklayınız

Bunları Biliyor musun – 3 Kitapcığını incelemek için tıklayınız

03 Ekim 2013
199 kez görüntülendi