Kadınlar KKSM’de bayramlaştı

Belediyemiz Kadın Kültür ve Sanat Merkezi`nde eğitim gören kursiyerler, eğiticiler ve sivil toplum örgütlerinin kadın temsilcileri Velipaşa Konağı`nda bayramlaştı.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün eşi Hatice Külcü`nün ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma merasimine AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan`ın eşi Ebru Ceylan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün, Belediye Meclis Üyeleri Seyhan Günhan ve Bedriye Çayır, İl Genel Meclis Üyesi Yurdanur Özzehinli, sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileri, eğitmenler ve belediyede çalışan kadın personel katıldı.

Kadın konuklarla yakından ilgilenen Hatice Külcü, KKSM`de kadınlarla sık sık bir araya geldiklerini hatırlatarak, “Şimdi de Kurban Bayramı vesilesiyle bir aradayız. Hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum”; dedi.

Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi`nin Çorumlu tüm kadınların hizmetinde olduğunu ifade eden Hatice Külcü, “5 mahallemize daha yapılan mahalle kültür merkezlerimizden Çorumlu tüm kadınlarımızı istifade etmeye davet ediyorum”; dedi.

23 Ekim 2013
181 kez görüntülendi