Ulukavak’ın bazı bölgelerinde su kesintisine gidilecek

Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Su Teknisyenliği Amirliği, Ulukavak bölgesini besleyen içme suyu depoları arasındaki şebeke hattında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Ulukavak Mahallesi’nin bazı kesimlerinde su kesintisine gidecek.

Çorum Belediyesi’nden yapılan açıklamada “31 Ekim Perşembe günü içmesuyu hatlarındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle saat 08.00 ile 18.00 saatleri arasında Anadolu Caddesi ve sokaklar, Muratevler Caddesi ve sokaklar, Varinli Caddesi ve civarı, Sakarya-Atalay Caddesi ve sokaklar, Çatalhavuz Caddesi ve sokaklar, Çiftlik Caddesi ve sokaklar, Buharaevler Caddesi ve sokaklar,  İbrahim Çayırı Cadde ve sokaklar, Osmancık Caddesi ve civarı, İkbal ve Gülşehir Siteleri, Bayat Gediği Caddesi ve sokaklar, İbrahim Çayırı bağlarında su kesintisi yapılacaktır” denildi.

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmamaları için yukarıda ismi geçen bölgelerde ikamet eden vatandaşların 31 Ekim Perşembe günü tedbirlerinin alınması istenerek “Çorum Belediyesi olarak halkımıza daha kaliteli hizmet verme amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızın daha sağlıklı ve daha temiz içme suyu temini için çeşitli periyotlarla içmesuyu şebekelerinde bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz. Halkımızın göstermiş olduğu anlayış ve sabra teşekkür ederiz” denildi. 

29 Ekim 2013
1.445 kez görüntülendi