NFK’dan yarıyıl şenliği

Belediyemiz NFK Gençlik Merkezi tarafından yarıyıl şenliği düzenlendi.

 

26 Ocak Pazar günü Devlet Tiyatro Salonu’nda Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve eşi Hatice Külcü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen programa TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Salim Uslu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

 

NFK’da eğitim hizmeti alan öğrencilerin şarkı, şiir, tiyatro gösterileri ve taklitlerinin de yer aldığı gecede başarılı öğrencilere ödül de verildi. Program öncesi konuşan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Başbakanımızın da her fırsatta söylediği gibi milletimizin hizmetkârıyız. Ne mutlu bize ki, bugün böyle bir güzelliği hep birlikte yaşamayı Allah bize nasip etti. Ben öncelikle bu yavrularımızı bizlere emanet eden anne ve babalara teşekkür ediyorum” dedi.

 

Anne ve babaların kendilerine emanet ettiği, NFK’da eğitim gören öğrencilerin iyi yetişmesi, geleceğin ihtiyaçlarına göre daha donanımlı hale gelmeleri için çalıştıklarını ifade eden Başkan Külcü, “Bizlere inanıp güvenerek yavrularınızı bize teslim ettiğiniz için sizlere gönül dolusu şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Salim Uslu da yaptığı konuşmada çocukların eğitim alabilmeleri için NFK Gençlik Merkezi’ni açan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye teşekkür etti.  Başkan Külcü’yü merkezin açılması nedeniyle kutlayan Uslu, “Çocukların yetişmesinde, güzel bilgiler ile donanmasında, hayata daha donanımla hazırlanmasında v katkısı olan herkese teşekkür ediyor ediyorum.” dedi.

 

 

29 Ocak 2014
168 kez görüntülendi