Kurtulmuş’tan Başkan Külcü’ye ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

Çorum Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çorum’a 11 yılda 6 katrilyon TL merkezi hükümet tarafından yatırım yapıldığını söyledi.

Çorum’un 2006 yılında üniversiteye kavuştuğunu hatırlatan Kurtulmuş, “Yollar yapılmış. Hastaneler yapılmış. Okullar yapılmış. Kısacası aklınıza ne geliyorsa her türlü yatırım yapılmış. Muzaffer Külcü kardeşim şehircilik anlamında çok işler yapmış. 30 Mart akşamı yeniden seçilmiş bir belediye başkanı olarak milletin gücüyle Çorum’a hizmet etmeye devam edecek.” dedi.

30 Mart öncesi Çorum’un kararını verdiğini dile getiren Kurtulmuş, “Çorum’da seçim bitmiş. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti milletvekili Cahit Bağcı, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse’nin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Külcü, günün anısına Kurtulmuş’a vazo hediye etti.

 

22 Mart 2014
184 kez görüntülendi