Erdoğan oğlum, Külcü torunum

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Yaşlılar Haftası`nda yaşlılarla birlikte yemekte bir araya geldi. Çok sayıda davetlinin katıldığı yemekte, yaşlılar Külcü`ye bol bol dua etti.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve eşi Hatice Külcü`ye dualar eden 92 yaşındaki Saliha Gürsöz, “Tayyip oğlum, Külcü torunum. Her ikisi için de gönülden dua ediyorum, Allah her ikisinin de işini gücünü rast getirsin. Fitneden fesattan korusun.”; dedi.

Her yaşta hizmet

Yaşlılar Günü nedeniyle geleneksel olarak düzenlenen yemekte yaşlılarla tek tek görüşen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yaşlılara yönelik yapılan hizmetlerin hiç birisini iş olsun diye yapmadıklarını, yeni doğmuş bir bebekle, 100 yaşındaki yaşlı insanın da kendilerinin bir parçası olduğunu ifade etti.

“Asfaltla, parkla oy almak mümkündür. Ancak gönülden gönüle köprü kuramazsanız, dua alamazsınız. Derdimiz oy olmak değil, büyüklerimizin duasını almaktır. Bizim için asıl olan budur. Biz büyüklerimizin duasına talibiz.”; diyen Başkan Külcü, ulu çınarlar olmadan bu millete gelecek kurmanın mümkün olmadığını söyledi.

Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlik vesilesiyle Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yaşlılarla bir araya geldi. İnce Restoran’da bugün gerçekleştirilen etkinliğe katılan yaşlılar, Külcü’yü sevgi ve dua ile karşıladılar.

Salonda bulunan yaşlılarla tek tek ilgilenen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yaşlılara yönelik yapılan hizmetlerin hiç birisini iş olsun diye yapmadıklarını, yeni doğmuş bir bebekle, 100 yaşındaki yaşlı insanın da kendilerinin bir parçası olduğunu söyledi.

24 Mart 2014
178 kez görüntülendi