Çorumlu, Gölge’ye doymadı

Çorum Belediyesi tarafından bu yıl 6.sı gerçekleştirilen Ramazan Sokağı etkinliklerinde Talha Bora Öge nam-ı diğer Gölge, sokağı dolduran yüzlerce hayranına doyumsuz bir gece yaşattı.

Radyo 7`nin sevilen isimlerinden ve Türkiye genelinde milyonlarca hayranı bulunan Talha Bora Öge, kendisini dinlemeye gelen çok sayıda Çorumlu hayranına hem şiirleriyle hem de türkülerle unutulmaz bir program gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak orkestra ile sahneye çıkan Gölge, yaklaşık bir buçuk saat sahnede kaldı. Birbirinden güzel hikayeler ve yaşanmış komik olayları anlattığı programa gelen çok sayıda hayranı gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren programda Gölge`yi yalnız bırakmadı.

Program sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Gölge`ye günün anısına çiçek takdim etti. Gölge de Zeki Gül`e son kitabı “Siyah”;ı imzalayarak hediye etti.

Çorumlulara bağlama sürprizi

Çorum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan Sokağı etkinliklerinde sahne alan Talha Bora Öge nam-ı diğer Gölge, Çorumlu hayranlarının kendisine gösterdiği sevgi seli karşısında eline bağlamasını alarak bir sürpriz yaptı. Bu zamana kadar sahne aldığı hiçbir yerde bağlamasını kullanmadığını söyleyen Gölge, “Bu sevgi karşısında Çorumlu kardeşlerime ben de bir sürpriz yapmak istiyorum. Bu zamana kadar sahnede hiç bağlama çalmadım. Sizler için bir Türk Halk Müziği parçası çalacağım. İnşallah beğenirsiniz.”; dedi.

Parçanın bitiminde Çorumlu hayranları, Gölge`nin bağlama performansını uzun süre alkışladı.

Sevenleri gecenin ilerleyen saatlerine kadar kitap imzalattı

Yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan Gölge, hayranlarına kitaplarını imzaladı. Gece 01.00`a kadar hayranları için kitap imzalayan Talha Bora Öge, nam-ı diğer Gölge, hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.

08 Temmuz 2014
238 kez görüntülendi