Apaydın’dan Başkan Külcü’ye ziyaret

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Çorum Taksiciler, Minibüscüler ve Servisçiler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin katıldı.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın ziyarette, yakın zamanda hayatını kaybeden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün kayın biraderi Murat Demirezen için Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Apaydın, “Çorum Belediyesi’nin, taksicilere, minibüsçülere ve kamyonculara yönelik yapmış olduğu çalışmalar takdire şayandır. Yeni yapılan kamyon garajı, modern taksi durakları, S,T,M Plaka yönetmelik uygulamaları ve ulaşım konusunda yapmış olduğunuz yatırımlar ile federasyonumuz, Çorum’u Türkiye’ye örnek olarak göstermektedir. Sayın Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’ye yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni döneminde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yeni dönemde de çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Yeni Çorum’u imar etmek ve en güzel yerlere taşımak için esnafımızla ve halkımızla, çalışmalarımızı birlikte sürdürüyoruz. Birinci dönemde yaptığımız çalışmalarda insan odaklı sosyal belediyecilikte büyük mesafeler kat ettik. Yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerle Türkiye’ye örnek bir şehir olmaya devam edeceğiz” dedi.

22 Mayıs 2014
225 kez görüntülendi