Başöğretmen Atatürk İlkokulu’nun bahçesi asfaltlandı

Çorum Belediyesi, Başöğretmen Atatürk İlkokulu, Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu’nun bahçesini asfaltladı.

Okul bahçesinin 1.500 metre genişliğinde olduğunu ve asfalt serimi için 446 ton asfalt serimi yaptıklarını söyleyen Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Çorum Belediyesi`nin daha önce de şehir genelinde birçok okulun bahçesini asfaltladığını hatırlattı. Belediye`nin imkanları doğrultusunda okullara her türlü bakım ve onarım desteği sağladıklarını ifade eden Zahir, “Biz gençlerimizin daha iyi ortamlarda okumalarını istiyoruz. Bu doğrultuda okullardan gelen talepleri imkanlar ölçüsünde ivedilikle hayata geçiriyoruz.”; dedi.

Başöğretmen Atatürk İlkokulu Müdürü Ceylan Şahin, Çorum Belediyesi`nin okullarına yaptığı asfalt çalışması nedeniyle teşekkür etti. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü başta olmak üzere emeği geçenlere şükranlarını sunan Ceylan Şahin, “Belediyemizokulumuzunbaşkaca ihtiyaçları için de bizlere destek oluyor. Bundan böyle öğrencilerimiz daha temiz ve düzenli bir bahçede doyasıya oynayabilecek.”;diye konuştu.

Belediye’den okullara asfalt desteği

Çorum Belediyesi 2014 yılında Başöğretmen Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu başta olmak üzere Özejder Sosyal Bilimler Lisesi, Mimar Sinan Anaokulu, Buhara Kız İmam Hatip Lisesi, Bahçelievler, Albayrak, Salim Akdoğan ve Bekir Aksoy İlkokulları ile 23 Nisan Ortaokulu ve Anadolu Lisesi’nin bahçesini de asfaltladı.

23 Ekim 2014
350 kez görüntülendi