Çorum, Travel Turkey’de

Türkiye turizm sektörünün önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı düzenlenen törenle açıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ve Hannover Fuarcılık işbirliğinde organize edilen fuar, Turizm Bakanlığı himayesinde kapılarını 8. kez açtı.

Travel Turkey İzmir Fuarının açılış kurdelesini törene katılan İtalya Büyükelçisi, Gambiya Turizm Bakanı, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Başaran Ulusoy çok sayıda vali ve belediye başkanı birlikte kesti.

Açılıştan sonra İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Tursab Başkanı Başaran Ulusoy`unda yer aldığı heyet birlikte stantları gezdi.

Çorum standına gelen ziyaretçileri Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Özüdoğru ve Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan karşıladı.

Düzenlendiği ilk yıldan itibaren katılımcı sayısını sürekli artıran fuarda bu yıl 30’a yakın ülkeden 900’ün üzerinde katılımcı yer alıyor. Geçen yıl 26500 kişinin ziyaret ettiği fuara bu yıl 30000`in üzerinde ziyaretçi bekleniyor, fuar 7 Aralık’a kadar devam edecek.

05 Aralık 2014
198 kez görüntülendi