Başkan Külcü’den hasta ziyareti

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek “geçmiş olsun”;temennisinde bulundu.

Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yabacıoğlu ve Turhan Candan ile birlikte, hastanede tedavi gören Çorum`un kanaat önderlerinden Ahmet Doğan, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Boyraz’ın oğlu Esfer Kadir Boyraz, Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş ve Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun’uve diğer hastaları ziyaret ederek sağlık durumları ile ilgili doktorlardan bilgi aldı.

Hastalarla sohbet edip onlara moral veren Başkan Külcü, “Tüm hastalarımıza Allah`tan acil şifalar diliyorum. İnşallah eski sıhhatlerine biran önce dönerler.”; dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Zehir isebugüne kadar verdikleri desteklerden dolayı Başkan Külcü’ye teşekkür etti. Belediye yönetimi ile her zaman diyalog içerisinde olduklarını söyleyen Zehir, “Birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşa daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.” dedi.

Külcü, Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Çelebi Kayasaroğlu ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşe Saatçi`den de hastane ile ilgili bilgiler aldı.

Hastalar ve hasta yakınları da ziyaretten dolayıKülcü`ye teşekkür etti.

26 Ocak 2015
197 kez görüntülendi