AK Parti’den Başkan Külcü’ye ziyaret

AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye iade-i ziyarette bulundu. AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu iade-i ziyarette Bekiroğlu, Belediye Başkanı Külcü`ye çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti`den milletvekili aday adayı olanlar için cumartesi temayül yoklaması yapılacağını dile getiren Bekiroğlu, temayülde 2 bin 100 kişinin oy kullanacağını dile getirdi.Bu süreçte tarafsız kaldıklarını dile getiren Bekiroğlu, “Allah aday adaylarımızın yollarını açık etsin. Gönüllerinden ne geçiyorsa onu nasip etsin”; dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, AK Parti`nin milletin aydınlık yolunu daha aydın hale getireceğini söyledi. Geçmişte milletvekili olduğu halde milletin içine çıkamayanların olduğunu dile getiren Külcü, AK Parti kadrolarının milletin gözün içine baka baka siyaset yaptığını kaydetti.

AK Parti ile Türkiye`de büyük bir değişim ve dönüşümün yaşandığını belirten Külcü, her alanda restore yapıldığını kaydetti. 7 Haziran genel seçimlerinde yeni Türkiye`nin temellerinin atılacağını söyleyen Başkan Külcü, yeni parlamentonun ülkeyi yeni bir Anayasa`ya kavuşturacağını, Türkiye`nin de bu sayede ayaklarındaki prangadan kurtulacağının altını çizdi.

02 Mart 2015
207 kez görüntülendi