Belediye’de futbol şöleni başladı

Çorum Belediyesi, birimleri arası futbol turnuvası heyecanlı başladı. 18 takımın katıldığı turnuvanın açılış maçını Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de izledi.

Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, Özel Kalem Müdürü Murat Erdem, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu, Spor Müdürü Nadir Solak ve çok sayıda belediye çalışanının da izlediği maçlar büyük bir heyecana sahne oldu.

Özel Kalem Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü arasında oynanacak olan turnuvanın açılış maçı öncesi oyuncularla hatıra fotoğrafı çekinen Başkan Külcü, turnuvanın belediye çalışanları arasındaki birlik, kaynaşma ve arkadaşlık bağlarını daha da güçlendireceğine inandığını söyledi. Çorum Belediyesi`nin büyük bir aile olduğunu dile getiren Başkan Külcü, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Turnuvanın ilk gölü Turhan Candan`dan

Çorum Belediyesi birimleri arasında düzenlenen futbol turnuvasının ilk golünü Özel Kalem Takımı`nda oynayan Başkan Yardımcısı Turhan Candan attı.

İtfaiye Takımı ile oynadıkları maça hızla başlayan Özel Kalem, maçın ilk dakikalarında geliştirdikleri atakta rakip oyuncunun ceza sahası içerisinde yaptığı harekete hakem Ömür Soyutemiz penaltı kararı verdi. Penaltıyı kullanan Turhan Candan, net bir vuruşla topu ağlara gönderdi. Bu gol hem Özel Kalem`in hem de turnuvanın ilk golü olarak kayda geçti.

16 Nisan 2015
181 kez görüntülendi