Belediyesporlu bisikletçiler Kütahya’da 2. oldu

Çorum Belediyespor Bisiklet Takımı, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kütahya`da yapılan kulüpler arası yol bisiklet yarışında Belediyesporlu bisikletçiler takım halinde 2. oldu.Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül ve yönetici Mustafa Ercan`ın da katıldığı ziyarette bisikletçiler kazandıkları kupayı Başkan Külcü`ye armağan ettiler.

Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, Çorum Belediyespor Bisiklet Takımının branşında önemli başarılar elde ettiğini, Kütahya`daki yarışlarda da önemli bir başarıya imza attıklarını söyledi. Belediyesporlu bisikletçilerin alınan ikincilik kupasını Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye hediye ettiklerini belirten Zeki Gül, “Sayın Belediye Başkanımız bizlere her konuda büyük destek veriyor. Bizlere yön veriyor, önümüzü açıyor. Çorum`da sporun gelişmesi için verdiği her türlü destek için bir kez daha teşekkür ediyorum”; diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de Çorum`da sporun gelişmesi için Çorum Belediyesi olarak bundan sonra da ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarının altını çizdi.

12 Mayıs 2015
205 kez görüntülendi