Yalçın Topçu’dan Başkan Külcü’ye ziyaret

Memur-Sen Çorum İl Temsilciliği’nce düzenlenen “2023 Türkiye’si ve Ona Kurulan Tuzaklar”; adlı konferansa katılmak üzere Çorum’a gelen Eski BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, Yerli Düşünce Derneği Genel Başkanı Metin Gündoğdu ve Optimar Araştırma Şirketi Müdürü Hilmi Daşdemir Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret etti.

Eski BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, Başkan Külcü’yü ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Çorum, çok önemli bir şehrimiz. Zat-ıalinizin Çorum’un çözüm bekleyen sorunlarını çözeceğine yürekten inanıyorum. Sivil siyasetçi olarak AK Parti’nin 2023, 2071 hedeflerini önemsiyorum. Devlet adamlarının büyük hayaller kurması lazım. Bizim atalarımız Kudüs’ü, Malazgirt’i, İstanbul’u bize emanet ederken, onların da büyük hedefleri vardı. Özel bir coğrafyayız. Türkiye’nin istikrarı medeniyet coğrafyamızın umududur.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise,” Gerek aktif gerekse sivil siyaset yaptığınız süreç içerisinde sizleri takdirle takip ettik ve ediyoruz. Kurulduğu günden bugüne kadar bedel ödemeyi göze almış, duruşunu bozmamış olan Memur-Sen’i de bu vesileyle tebrik ediyorum.” dedi.

12 Mayıs 2015
197 kez görüntülendi