Belediyemiz personeline citysurf eğitimi

Çorum Belediyesi tarafından uzun yıllardan beri kullanılan 3 Boyutlu Kent Bilgi Sistemi`ndeki yenilikler konusunda personele eğitim verildi.

Bilgi İşlem Müdürü Nuri Burhan tarafından verilen eğitimde Belediyemiz personellerine “Çorum Belediyesi Katılımcı 3D Kent Bilgi Sistemi” ile ilgili eğitim verildi. Verilen eğitimle, belediye birimlerinde kentle ilgili işlemlerin hızlı ve kolay bir şekilde yürütülmesi hedefleniyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, Çorum halkı tarafından da sıkça kullanılan citysurf yazılımı ile adres-sokak haritaları, parsel bilgileri, uydu ve hava görüntüleri, imar planı ile Çorum sokaklarının 360 derece panorama görüntülerine ulaşılabildiğini ifade ederek “İnternet üzerinden hizmet veren citysurf yazılımı ile birimlerimiz arasında tek veri havuzu üzerinden çalışmalar yürütüyoruz. Yenilenin citysurf yazılımı ile ilgili Bilgi İşlem Müdürümüz Nuri Burhan personelimize bilgi verdi.”; dedi.

Kent Bilgi Sistemi`nin Çorum halkı tarafından da sıkça kullanıldığına dikkat çeken Ahmet Yabacıoğlu, bugün (1 Temmuz Çarşamba) saat 09.00`da Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu`nda yapılacak olan eğitimin tekrarına konuyla ilgili olan herkesi davet etti.

01 Temmuz 2015
619 kez görüntülendi