Belediyemiz, yeni hizmet binası yeri için anket yapacak

Belediyemiz, yeni dönem projeleri arasında yer alan yeni hizmet binasının yeri ile ilgili anket yapacak. 11 Eylül Cuma gününden itibaren Belediye internet sitesi ile birlikte Saat Kulesi yanında kurulacak stanttada Çorum halkı görüşlerini dile getirecek.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum halkının görüşlerine her zaman değer verdiklerini, yaptıkları çalışmaların vatandaşların görüşleri neticesinde şekillendiğini dile getirerek “Yeni Belediye Hizmet Binamızın yerini daha önce şu an Temizlik İşleri olarak kullanılan yerde işaretlemiştik. Akşemsettin Camii`nin kuzeyinde yer alan arsaya yapılması ile ilgili de görüşler var. Bu iki yerle ilgili halkımızın görüşlerini alacağız.”; dedi.

Halen kullanılan Belediye hizmet binasının artık ihtiyaca cevap veremediğini belirten Külcü, “Belediyemizin hemşehrilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmesi amacıyla yeni hizmet binamızı bir an önce hizmete sunmak istiyoruz. Yeni hizmet binamızın yeri ile ilgili halkımızın görüşlerini alacağız. Anket sonuçlarına göre kısa süre içerisinde yer ile ilgili kararımızı verip inşaat çalışmalarını da gerçekleştirmek istiyoruz. Bir hafta boyunca yani 11-18 Eylül tarihleri arasında Saat Kulesi yanında oluşturacağımız anket standında ve Belediyemiz web sayfasında tüm hemşehrilerimizin görüş ve önerilerini bildirmelerini önemsiyoruz”; dedi.

Anket İçin Tıklayınız

11 Eylül 2015
167 kez görüntülendi