Belediye’den başarılı sporculara altın

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 2015 yılında düzenlenen ulusal ve uluslararası müsabakalarda derece elde eden Belediyesporlu sporcuları altınla ödüllendirdi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Başkan Yardımcıları Zeki Gül ve Ahmet Yabacıoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, Belediye Spor İşleri Müdürü Nadir Solak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, antrenörler ve sporcuların katıldığı törende Başkan Külcü, Çorumlu sporcuların başarılarıyla gurur duyduklarını ve bu başarılarla Çorum`un marka değerinin yükseldiğini söyledi.

Belediyespor, Tükiye`nin en iyi kulüplerinden

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum Belediyespor`un 2009 yılından beri önemli başarılar elde ettiğini ve Belediyespor`u Türkiye`nin en iyi kulüplerinden birisi haline getirdiklerini söyledi.

Sporcuların uluslararası müsabakalarda derece aldığında gururlandıklarını belirten Külcü, “Siz başarı elde ettiğinizde şehrimizin ve belediyemizin de marka değeri yükseliyor. Davamız kuru bir milliyetçilik davası değil. Sadece bayrak dalgalansın davasında değiliz. Evlatlarımız milletimizin değerlerine uygun yetişmiş insanlar olmanızı istiyoruz. Biz insana yatırım yapıyoruz. İnşallah ülke ve şehir olarak bu yatırımların karşılığını alacağız”; dedi.

18 Aralık 2015
187 kez görüntülendi