Engelli Eğitim Merkezi 2 yaşında

Çorum Belediyesi tarafından yerel yönetimlerin sosyal sorumlulukları kapsamında diğer belediyelere örnek hizmetleri arasında yer alan Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ikinci yılını kutladı.

Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi`nin faaliyetlerine başlamasının üzerinden iki yıl geçmesi nedeniyle düzenlenen etkinliğe, Vali Ahmet Kara`nın eşi Mesude Kara, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün eşi Hatice Külcü, Emniyet Müdürü Murat Kolcu`nun eşi Fatma Kolcu, engelli öğrenciler, merkez çalışanları ve engelli öğrencilerin aileleri katıldı.

Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi`nde yapılan çalışmaların kalitesinden bahseden ve böylesine kaliteli işler yapılan bir engelli eğitim merkezini başka bir şehirde görmediğini söyleyen Vali Ahmet Kara`nın eşi Mesude Kara, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve eşi Hatice Külcü`ye, merkez çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Her gün ayrı bir tatla iki yılı geride bıraktıklarını söyleyen Hatice Külcü, Engelli Eğitim Merkezi`nin Çorum`da bu zamana kadar yapılan hizmetlerin ne güzel ve en anlamlarından birisi olduğunu vurguladı.

Programda merkez fotoğraflarından oluşan sergi gezildi ve doğum günleri olması vesilesiyle merkez öğrencilerinden Samet Bilen, Saadettin Asalıoğlu, Begüm Fatma Özkan ve İsa Demirel`le birlikte Mesude Kara, Hatice Külcü ve Fatma Kolcu pasta kesti. Engelli öğrenci Bekir Madan, düşüncelerini anlattığı mektupla katılanlara duygulu anlar yaşattı.

24 Şubat 2016
195 kez görüntülendi