Genel Merkez Kadın Kollarından Başkan Külcü’ye ziyaret

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanı Zeynep Gül Yılmaz ve Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi Yelda Erol Gökcan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ve Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanı Zeynep Gül Yılmaz, Çorum Belediyesi’nin kadınlara yönelik çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek “Çorum Belediyesi gerçekten çok başarılı çalışmalar yapıyor. Kadınlara yönelik yaptığı örnek çalışmalardan dolayı tüm AK Partili kadınlar adına Belediye Başkanı Sayın Muzaffer Külcü’ye teşekkür ediyorum”; dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek göreve geldikleri günden itibaren kadınlara yönelik birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti. AK Parti ile Türkiye`nin sosyal belediyecilik ile tanıştığını vurgulayan Başkan Külcü, “Biz de Çorum`da Kadın Kültür ve Sanat Merkezlerimiz ve Aile Eğitim Merkezlerimizle kadınlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Kadın Kolları Genel Merkez yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum”; dedi.

26 Şubat 2016
197 kez görüntülendi