Başkan Külcü’den Gazi Yusuf Şen’e geçmiş olsun ziyareti

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Bitlis-Tatvan`da terörle mücadele kapsamında sürdürülen operasyon esnasında yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Gazi Yusuf Şen’i ziyaret etti.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı`nda (GATA) tedavisinin ardından Çorum`a gelen kahraman askerimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum Belediyesi olarak gazi Yusuf Şen ve ailesinin her zaman yanında olacaklarını söyledi. Külcü, “Gazimizin babasının ihtiyaç duyduğu akülü arabaya ve işitme cihazını temin ederek kahraman gazimizin babasına hediye ettik. İnşallah, bir daha böyle üzücü olaylar yaşamayız. Allah, tüm güvenlik görevlilerimize güç kuvvet versin.”; dedi.

Gazi Yusuf Şen’in babası Aslan Şen ve abisi Hüseyin Şen Başkan Külcü`nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Yusuf, bordo bereli olmak istiyordu. Yaralandı gazi oldu. Rabbim evladımızı bize bağışladı. Allah, tüm askerimizin yardımcısı olsun”; dedi.

Ziyarette Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün eşi Hatice Külcü, Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu ve eşi Sıdıka Yabacıoğlu, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Cengiz Özkader de hazır bulundu.

04 Nisan 2016
192 kez görüntülendi