Çocuklar eğlenceye doydu

Belediyemiz tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Gençlik Merkezlerinde düzenlenen çocuk şenliğinde 15.000 çocuk ailesiyle birlikte, eğlence ve coşkuyu bir arada yaşadı.

Belediye Başkan Vekili Zeki Gül, dünyada çocuklara armağan edilen tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ında çocukların doyasıya eğlenebilmeleri için Çorum Belediyesi olarak Gençlik Merkezlerinde çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek “Geleneksel hale getirdiğimiz çocuk şenliğimizi bu yıl 6 mahallemizde bulunan gençlik merkezlerini dahil ederek Çorum’un her kesiminde yaşayan çocuklarımıza ulaşmaya çalıştık. Mutlu günlerinde çocukların sevinmesi ve eğlenmesi için iki gün boyunca düzenlediğimiz çocuk şenliğimize ailelerle birlikte 15.000 kişi renk kattı” dedi.

23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katılan çocuklar, tırmanma duvarı, oyun parkurları, buz pateni, bowling, sinema gösterileri, akıl oyunları, çizgi film kahramanları, Nasrettin Hoca, Karagöz-Hacivat ve düzenlenen çuval, penaltı, ip çekme yarışmaları ile gönüllerince eğlenirken, şenliğe katılan çocuklara Çorum Belediyesi tarafından balon, kağıt helva, meyve suyu gibi çeşitli hediyeler dağıtıldı.

25 Nisan 2016
150 kez görüntülendi