Miniklerden Belediye’ye ziyaret

Çorum Bahçelievler İlköğretim Okulu 4.sınıf öğrencileri sınıf öğretmenleri Ali Ekber Öztürk eşliğinde Çorum Belediyesini ziyaret etti. Öğrenciler belediyeyi gezip hizmetler hakkında bilgi aldı.

Belediyenin birimlerini gezerek yerel yönetimleri tanıma fırsatı bulan öğrencileriBaşkan Yardımcısı Turhan Candan, odasında ağırladı. Belediye Başkan Yardımcı Turhan Candan`la görüşen öğrenciler, Candan`a belediye hizmetleri ile ilgili sorular sordu.Miniklerin sorularına içtenlikle cevap veren Candan, yaşanılabilir ve gelecek nesillere bırakılacak bir şehir için belediye olarak yaptıklarını anlattı ve yapılacak olan projelerden bahsetti. Çocuklar da parklar, çiçekler, ağaçlar ve şehrin temizliği için Başkan Yardımcısı Candan`a teşekkür etti.

Çorum Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi`ni gezdiklerini ve oradaki sokak hayvanlarına sağlanan imkanları gördüklerini söyleyen çocuklar, sokak hayvanlarını koruyan ve gözeten bir belediyeye sahip oldukları için çok mutlu olduklarını belirtti ve bunun için Başkan Yardımcısı Turhan Candan`a teşekkür etti.

26 Nisan 2016
191 kez görüntülendi