Gençler Şampiyonlar Turnuvası’na Çorum’da 6 güreşci

4-19 Mayıs tarihleri arasında Gençler Serbest Milli Takımı Uluslararası Turnuva hazırlık kampına Çorum Belediyespor`dan 6 güreşçi davet edildi.

Ankara`da Elmadağ Kamp Eğitim Tesisleri`nde başlayan kampın sonunda Avrupa ve Dünya Şampiyonası`na gidecek sporcular da belli olacak.

Çorum Belediyespor Güreş Takımı hakkında açıklamalar yapan Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, milli takım kampına 6 sporcularının birden çağrılmasının kendileri için gurur kaynağı olduğunu söyledi. 20-22 Mayıs arasında Ankara`da yapılacak uluslararası turnuvanın önemini, kampa katılan sporcularının iyi bildiğini belirten Zeki Gül, “Çorum`da güreşe adeta yeniden can verdik. Çorum Belediyespor bünyesinde oluşturduğumuz güreş takımımız ve güreşçilerimiz başarıdan başarıya koşuyor. Gençler, Avrupa ve Dünya Şampiyonası`na katılacak olan sporcular bu turnuvada gösterecekleri performansa göre belirlenecek. Başarılı bir sezon geçirdik. Güreşçilerimize başarılar diliyorum”; dedi.

Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, güreşe verdikleri destekten dolayı Güreş İl Temsilcisi ve Belediyespor Güreş Koordinatörü Hüseyin Teke ve tüm antrenörlere teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

05 Mayıs 2016
171 kez görüntülendi