Öğrencilerden Başkan Külcü’ye sevgi seli

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Albayrak İlkokulu 4/H sınıfı öğrencilerini misafir etti. Öğrenciler yerel yönetimler dersi için Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`den bilgiler aldı.

Öğrenciler, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye yoğun sevgi gösterilerinde bulunurken Başkan Külcü de bu sevgiyi karşılıksız bırakmadı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Külcü, çocukların gözlerindeki ışıltıyı gördükçe geleceğe daha umutla baktıklarını ifade etti. Külcü, “Merak ettiğiniz bu tür konuları araştırmanız, bakış açınızı da güçlendirecektir. Belediye olarak bizlerde ülkemizin geleceğine yön verecek öğretmenlerine, avukatlarına, doktorlarına, mühendislerine daha yaşanılabilir Çorum bırakmak için parklar, kütüphaneler, gençlik merkezleri gibi birçok alanda projeler üretiyoruz. Siz değerli öğrencilerimize derslerinizde üstün başarılar diliyorum”; dedi.

Albayrak İlkokulu 4/H sınıfı öğretmeni Vedat Yıldız da kendilerine gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve Başkan Yardımcısı Turhan Candan`a teşekkür etti.

Başkan Külcü daha sonra Belediye önündeki havuzlu parkta öğrenciler ve vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

05 Mayıs 2016
183 kez görüntülendi