Belediye birimleri arası futbol turnuvası sona erdi

Şampiyon Tesisler Müdürlüğü oldu

Çorum Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen birimler arası futbol turnuvasının ikincisi Tesisler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü`nün oynadığı final maçı ile sona erdi. Final maçını 2-1 kazanan Tesisler, şampiyon oldu.

Final maçını Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül, Ahmet Yabacıoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Belediye birim müdürleri Murat Erdem, Mustafa Ercan, Mikdat Yıldırım ve Nadir Solak ile çok sayıda seyirci de izledi.

Büyük bir çekişmeye sahne olan final maçının ardından dereceye giden takımlara madalya ve kupaları takdim edildi. Şampiyon Tesisler Müdürlüğü`nün kupasını ve oyunculara madalyaları Belediye Başkanı Muzaffer Külcü takdim etti.

Madalya töreni sonrası turnuvayı düzenleyen Spor İşleri Müdürlüğü personelini tebrik eden Başkan Külcü, turnuvayla birlikte personelin spor yapmasının yanında farklı birimlerde çalışanların kaynaşmasını sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Turnuvaya katılan tüm takımları ve sporcuları tebrik ettiğini ifade eden Külcü, daha sporculara baklava ikram etti.

Gol kralı Emre Köle

Çorum Belediyesi birimlerarası futbol turnuvasında gol kralı Özel Kalem takımından Emre Köle oldu. 26 golle gol krallığını elde eden Emre Köle`nin plaketini Belediye Başkanı Muzaffer Külcü takdim etti.

En iyi taraftar Osman Topçal

Turnuva sonunda tüm maçları takip eden Osman Topçal da en iyi taraftar ödülü aldı. Topçal`ın ödülünü Belediye Başkanı Muzaffer Külcü takdim etti.

Dereceye girenlere kupa ve madalya

Çorum Belediyesi birimler arası futbol turnuvasında dereceye giren takım ve oyunculara kupa ve madalya verildi. Turnuvada finalde kaybeden Tesisler Müdürlüğü`nün kupasını ve oyuncuların madalyasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, 3. olan Park ve Bahçeler Takımının kupa ve madalyalarını Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, 4. olan Zabıta Müdürlüğü`nün kupa ve madalyalarını ise Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu takdim etti.

28 Mayıs 2016
168 kez görüntülendi