Muhtar ve esnaftan teşekkür

Belediyemiz, cadde ve sokaklarda düzenleme çalışmalarına Ramazan ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Değişik bölgelerde sürdürülen çalışmalarla cadde ve sokaklar yeni ve modern bir görünüme kavuşuyor.

Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`ne bağlı kaldırım ekipleri Gazi 8. Sokak ve Sepetçiler Sokak`ta da kaldırım çalışmalarını tamamladı. Baştan sona yenilenen sokakların kaldırımları eskiye göre biraz daha genişletildi. Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, kaldırımları eskiyen cadde ve sokakların tek tek eden geçirildiğini ve bu yerlerin yaya trafiği açısından da rahatlatıldığını açıkladı. Yol, kaldırım ve refüj çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Alper Zahir, ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde bu tür çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekledi.

Muhtar ve esnaftan teşekkür

Belediyemiz tarafından Gazi 8. Sokak ve Sepetçiler Sokak`ta yapılan kaldırım yenileme ve genişletme çalışmaları bölge esnafı tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Memnuniyetlerini sokağa astıkları afiş ile gösteren Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray ve esnaf, yapılan çalışmalar nedeniyle Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye teşekkür etti.

13 Haziran 2016
248 kez görüntülendi