Başka Külcü, milli maçı gençlerle birlikte izledi

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Euro 2016`da Türkiye`nin ilk maçı olan Hırvatistan karşılaşmasını gençlerle birlikte izledi.

Buhara Kültür Merkezi Konferans Salonu`nda kurulan dev sinevizyonda izlenen maçı Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile birlikte AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül, Turhan Candan, İl Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Mesut Ceylan, Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yıldırım ile çok sayıda genç izledi.

Gençler, milli takım formasıyla izledi

Çorum Belediyesi, Türkiye-Hırvatistan maçını izlemek üzere Buhara Kültür Merkezi`ne gelen tüm gençlere milli takım forması hediye etti. Giydikleri milli takım formaları ile başlama düdüğünden son ana kadar Türk Milli Takımı`nı coşkuyla destekleyen gençler, böyle bir imkanı kendilerine sunduğu için Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye teşekkür etti.

10 gence orijinal milli takım forması

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Türkiye-Hırvatistan milli maçını izleyeme gelen gençleri orijinal milli takım forması ile ödüllendirdi. Maçı izlemeye gelen gençler arasında çekilen kura ile şanslı 10 genç orijinal milli takım forması sahibi oldu.

14 Haziran 2016
212 kez görüntülendi