Ramazan etkinliklerinde çocuklar gönüllerince eğleniyor

Belediyemiz tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri yoğun ilgi görüyor. Yediden yetmişe herkese hitap eden etkinliklerde en çok eğlenen çocuklar oluyor.

Çocuklar, kendileri için kurulan şişme oyun parkı, kıl çadır, kukla standı, balon standı, oyun hamurları standı, resim atölyesi ve masal köşesinde eğlencenin tadını çıkarırken hazırlanan ikramlardan aldılar.

Şiir dinletisi ve ilahiler beğenildi

Fuar alanında düzenlenen Ramazan etkinliklerinde şiir şöleni ve ilahi dinletisi büyük beğeni topladı. Hasan Tomuk tarafından okunan şiirleri büyük bir beğeni ile toplarken seyirciler Grup Sada tarafından seslendirilen ilahilere de zaman zaman eşlik ettiler. 

Misafirlere Ramazan’a özel ikramlar

Belediyemiz, Ramazan etkinlikleri için TSO Fuar Kompleksine gelenlere çeşitliikramlarda bulunuldu. Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, patlamış mısır, pamuk şeker, limonata, çay, Türk kahvesi Ramazan Ayı sonuna kadar devam edecek olan etkinliklere katılanlara ikram edilen etkinlikler her gün 21.00’dan itibaren kapılarını ziyaretçiler için açıyor. Çocuklar ise her gün saat 16.00’dan itibaren çocuk oyun gruplarından yararlanma imkanı bulabiliyor.

Sema gösterisi büyüleyecek

Belediyemiz tarafından TSO Fuar Kompleksinde düzenlenen Ramazan etkinliklerinde 30 Haziran Perşembe günü sema gösterisi yer alacak.

Bugüne kadar birbirinden güzel etkinliklerin yer aldığı Çorum Belediyesi Ramazan etkinlikleri alanında Konya Sema Gösteri ekibi gösterisi saat 21.00’da TSO Fuar Kompleksi’nde başlayacak. Sema gösterisine tüm Çorum halkı davet edildi. 

30 Haziran 2016
174 kez görüntülendi