Demokrasi şehidi Ali Karslı’nın evine taziye ziyareti

Çorum Valisi Necmettin Kılıç ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 15 Temmuz darbe kalkışmasında TURKSAT`a yapılan saldırıda şehit düşen hemşehrimiz Ali Karslı`nın evine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehit Ali Karslı`nın annesi Aysel Karslı ile bir süre görüşen Kılıç ve Külcü, ülkenin birliğine, dirliğine ve demokrasisine kast eden hainlerin 15 Temmuz`da Ali Karslı gibi yiğitler sayesinde gereken cevabı aldıklarını söyledi. Aysel Karslı ile birlikte misafirleri karşılayan Ali Karslı`nın eniştesi Hakan Özakıncı da Ali Karslı`nın yokluğunu gün geçtikçe daha çok hissettiklerini ancak şerefli bir ölümün kendisine nasip olduğunu söyledi. Türkiye`nin zor günlerden geçtiğini ancak bu günlerin geride kalacağına inandığını söyleyen Hakan Özakıncı, ilgileri için misafirlerine teşekkür etti.

Türkiye için canın veren aziz şehitlerin ailelerinin kendilerine emanet olduğunu söyleyen Vali Kılıç, şehit ailesinin her türlü sorununda kendilerine ulaşmalarını istedi.

Şehit Ali Karslı`nın annesi Aysel Karslı da oğlunun Türkiye`ye darbe yapmak isteyen hainlere karşı koyarken şehit olduğunu belirterek “Türkiye`ye kem gözle bakanlar asla emellerine ulaşamayacak. Allah, hainlere fırsat vermesin inşallah.”; diye konuştu.

10 Ağustos 2016
211 kez görüntülendi