Voleybol takımı lige iddialı hazırlanıyor

Çorum Belediyespor’da yeni kurulan voleybol takımı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Çorum Belediyespor Voleybol Takımı Gençler ve Bölgesel lig maçları için voleybol takımı antrenörü Yusuf Biçer ve yardımcı antrenörler Haluk Doğan, Osman Karakaş eşliğinde yapılan antrenmanlar haftanın beş günü farklı salonlarda yapılıyor.

Belediyespor voleybol takımının kulüpte yeni kurulan bir takım olduğunu ifade eden Belediye Başkan Vekili ve Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, “Çorum genç bir nüfusa sahip. Gençlerimize Çorum Belediyesi ve Belediyespor olarak sahip çıkarak onları başarılı oldukları alanlarda yetiştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Futbol, güreş, masa tenisi gibi 12 branşta gençlerimize hizmet ediyoruz. Sporun da alt yapısını buralarda oluşturuyoruz. Gençlerden oluşan voleybol takımımız çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gençler ve bölgesel ligde iyi bir mücadele verip, gruplarda birinci olmayı hedefliyoruz. Yıl sonunda da Türkiye finalinde Çorum’u en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. Şehrimizin voleybol takımına başarılar diliyorum dedi.

Voleybol takımı antrenörü Yusuf Biçer, haftanın beş günü çalışmalarını sürdürüyoruz. Fizik ve teknik en önemlisi, mantalite olarak oyuncuları hazırlamak. İnşallah Çorum’un adına birde voleybol sporunda Türkiye’ye duyuracağız. Bizlere büyük moral ve destek veren Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’ye, Belediyespor Kulüp Başkanımız Zeki Gül’e ve Belediyespor yönetimine teşekkür ediyoruz diye konuştu.

05 Eylül 2016
181 kez görüntülendi