Dünyagöz Hastaneler Grubu ve Çorum Belediyesi kurumsal anlaşma yaptı

Belediyemiz, çalışanları için bir hizmetin daha kapısını aralayarak Dünyagöz Hastaneler Grubu ile hizmet protokolü imzaladı. Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu ve Dünyagöz Hastaneler Grubu İş Geliştirme yetkililerinin imzaladıkları bu protokol ile belediye çalışanları ve 1.derece yakınları göz sağlığı için Dünyagöz Hastaneler Grubunun deneyimli hekimlerden faydalanabilecek.

Belediyemiz personelinin sağlıklı bir yaşam sürmesinin belediye birimlerinin de sağlıklı bir şekilde görevlerini yerine getirmesi konusunda önem arz ettiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu,”Personelimizin sağlığı bizim için öncelikli. Çalışanlarımızın ve birinci derece yakınlarının göz sağlığı konusunda daha rahat ve daha ekonomik hizmet alabilmeleri için alanında kendisini kabul ettirmiş Dünyagöz Hastaneler Grubu ile hizmet protokolü imzaladık. Belediyemiz tüm personelleri ve birinci derece yakınları Dünyagöz Hastaneler Grubunun bütün hastanelerinden hizmet alacak.”; dedi.

Dünyagöz yetkilisi ise yaptığı konuşmada, “her türlü teknolojik altyapının ve hizmet kalitesinin düşünüldüğü modern binalarda hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu şubeleri hastalarına binlerce vaka tecrübesi bulunan deneyimli hekim kadrosu, yüzlerce farklı tedavi yöntemi ve ileri teknolojiye sahip cihazlarıyla Ankara-Samsun ve diğer şubelerimizle Çorum Belediyesi çalışanlarına göz ve göz çevresi sağlığına dair tüm sorunlarında çözüm getirmekten mutlu olacağız”; dedi.

05 Ekim 2016
391 kez görüntülendi