Borç yapılandırma son tarih 25 Kasım’a uzatıldı

Borç yapılandırmada son başvuru tarihinin 25 Kasım 2016`ya uzatıldı. Belediyeye geçmiş borcu olanlar, emlak servisi, tahsilat servisi ve gelir servisine başvurarak gecikmiş olan borçlarını yapılandırabilecekler.

Belediyeye olan borçların yapılandırılması ve taksitlendirmesi işleminin 25 Kasıma uzadığını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, “Vatandaşlarımız, bu süre içerisinde belediyemize başvurarak birikmiş olan emlak vergisi, su, ilan- reklam vergisi, çevre temizlik vergisi, idari cezalar ve ecri misil borçlarını 6, 9, 12, 18 ay olmak üzere ay aşırı ödemek suretiyle taksitlendirilebilecekler.”; dedi.

Başkan Yardımcısı Yabacıoğlu, belediye emlak servisi, gelir servisi, tahsilat servisi sicil servisi ve icra servisinin 25 Kasım 2016 tarihine kadar öğle arası ve hafta sonları yapılandırma hizmeti için açık olacağını belirtti ve vatandaşların bu fırsattan yararlanmasını istedi. Yabacıoğlu, bugüne kadar yaklaşık 10 milyon 500 bin lira borcu yapılandırdıklarını sözlerine ekledi.

02 Kasım 2016
186 kez görüntülendi