Balaban’dan Başkan Külcü’ye teşekkür ziyareti

Çorum Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Hıdır Balaban, Çorum Belediyesi’nin sanayiye yaptığı hizmetleri nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi İlhan Baş’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Hıdır Balan, Çorum Belediyesi`nin şehrin her yerinde güzel çalışmalara imza attığını belirterek “Bizlere her zaman destek veren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Çorum Sanayi Sitesi’nde Çorum Belediyesi olarak önemli çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmaları devam ettirdiklerini söyledi.

Sanayi sitesinde tamamladıkları ve sanayici esnafın işten arta kalan zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmeleri için yapmaya başladıkları futbol, basketbol, voleybol sahalarını ve parkı tamamladıklarını söyledi.

Yapılan hizmetlerin sanayi esnafı için hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Külcü, “Esnafımızla birlikte şehrimizi ve sanayimizi geliştirmek için çalışmalar yapmaya devam edeceğiz”; dedi.

17 Kasım 2016
186 kez görüntülendi