Belediyemiz, kültür gezileri için anket düzenliyor

Belediyemiz, 2017 yılında yapacağı kültür gezileri için anket düzenliyor.

2011 yılında başlayan ve başta Çanakkale olmak üzere düzenlediği gezilerle 20.319 vatandaşa Çanakkale`yi gezdiren Çorum Belediyesi, 2017 yılında yapacağı kültür gezilerini düzenleyeceği anket ile Çorum halkına soracak.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, vatandaşların görüşlerini çok önemsediklerini, bu zamana kadar yaptıkları çalışmalarla ilgili vatandaşın görüşlerini dikkate alarak çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Başkan Külcü, “Öncelikli olarak kadınlara, çocuklara, şehit yakınlarına, gazilere ve öğrencilere yönelik düzenlediğimiz kültür gezilerimiz büyük ilgi gördü. Binlerce hemşehrimiz Çanakkale, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Konya, Kastamonu, Bolu, Tokat, Kastamonu, Amasya, Tokat, Nevşehir, Kars, Erzurum gibi illere düzenlenen gezilerle gidilen yerlerin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıma imkanı buldu. 2017 yılında yapacağımız kültür gezileri için de hemşehrilerimizin görüşlerini alacağız. Hemşehrilerimiz, nerelere gitmek isterlerse anketten çıkacak sonuca göre hazırlıklarımızı yapacağız. Belediyemize ait sosyal medya hesapları, belediyemiz web sayfası ve kentli servisimiz ve Gazi Caddesi`ne kuracağımız stand ile hemşehrilerimizin hangi illere gezi düzenlenmesini istediklerini soracağız. Çanakkale, Bursa, Konya, Nevşehir-Hacıbektaş, Şanlıurfa ve diğer seçenekler yer alacak. Anketten çıkacak sonuca göre çalışmalarımızı şekillendirmiş olacağız”; dedi.

Çorum halkının görüşlerinin kendileri için önemini bir kez daha vurgulaya Külcü, çeşitli mecralarda düzenlenecek olan ankete Çorum halkının ilgi göstermesini ve görüşlerini belirtmelerini istedi.

01 Aralık 2016
241 kez görüntülendi