Öğrencilerden Başkan Külcü’ye ziyaret

Spor Lisesi ve Hasan Paşa Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret ederek Başkan Külcü ile röportaj yaptı.

Başkan Külcü`ye Çorum Belediyesi`nin çalışmaları ile ilgili sorular soran gençler, Külcü`nün kendilerine gösterdiği ilgiden bir hayli memnun kaldılar.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü öğrencilerin sorularını yanıtladıktan sonra yaptığı konuşmada Belediyenin gençlerin eğitimine yönelik önemli çalışmalar yaptığını söyledi. Gençlik merkezleri, spor salonları, çevre düzenlemeleri, kitap ve kırtasiye yardımları ve başkaca hizmetlerin olduğunu kaydeden Başkan Külcü, “Okullarımızın birçoğuna “Z Kütüphane”; yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimize yönelik kültür gezileri düzenliyoruz”; dedi.

Öğrencilere tavsiyelerde de bulunan Başkan Külcü, “Değerlerinize, yeteneklerinize ve memleketin gerçeklerine uygun bir iş için uygun hedefler belirleyip, zamanında gerekli adımları atmalısınız. Hem milli değerleri hem evrensel değerleri özümseyerek toplumumuzun geleceğini teminat altına alacak bireyler olmanızı diliyorum.”dedi.

10 Aralık 2016
157 kez görüntülendi