Vakıf 19’dan Başkan Külcü’ye ziyaret

Bir süre önce Ankara`da kurulan Vakıf 19 Vakfı Mütevelli Heyeti, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Vakıf 19`a yapacağı çalışmalarda başarılar diledi. Tüm Çorumluları kuşatacak böyle bir birlikteliği görmekten çok mutlu olduğunu vurgulayan Başkan Külcü, “Farlılıkları konuşmak yerine bir ortak payda etrafında birleşerek Çorum için bir şey yapma arzusunu ortaya koymak gerçekten çok anlamlı”; dedi.

Başkan Külcü, “Bu birliktelik Çorum’da yaşayan insanlar için de çok önemli. Sivil toplum kuruluşları Çorum’u tanıtmayı ne kadar çok sahiplenirse bu alanda o kadar çok yol alırız. Çorum Belediyesi olarak imkanlarımız doğrultusunda her zaman destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Yapacağınız tüm çalışmalarınızda başarılar diliyorum”; dedi.

Vakıf 19 Vakfı Başkanı Alper Bilanda yaptığı konuşmada Türkiye`nin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu günlerde vakfı kurarken her kesimden Çorumluyu bir araya getirmeye gayret ettiklerini söyledi. Bilan “Sayın Başkanım Çorum’a çok büyük katkılar sağladınız. Çorum`un her konuda çehresini değiştirdiniz. Şehir giriş- çıkışlarımız çok güzel oldu. Önceki çalışmalarımızdan biliyoruz, bizim çalışmalarımıza her zaman destek veriyorsunuz. Tüm vakıf yönetimi adına Çorum Belediyemize ve sizlere şükranlarımı sunuyorum”; diye konuştu.

10 Aralık 2016
173 kez görüntülendi