Çorum Belediye, voleybolda ilk maçında 3-0 galip geldi

Çorum Belediyespor Voleybol Takımı, Bölgesel Lig grup müsabakalarının ilk maçında Sungurlu Gençlik Spor Kulübü`nü 3-0 yenerek grup maçlarına iddialı başladı.

Hitit Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Spor Salonunda oynanan müsabakayı Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve Belediyespor Asbaşkanı Mustafa Ercan ile Spor İşleri Müdürü ve Beldiyespor yöneticisi Nadir Solak da izledi.

Voleybol’da Çorum’un sesini Türkiye’ye duyuracağız

Voleybol Bölgesel Lig grup maçı öncesi açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, grup maçları sonrası 2. Lige yükseleceklerine inandığını söyledi.

Çorum Belediyesporun da yer aldığı bölgesel ligde Sungurlu’dan 2 takım ve Yozgat Çekerek’ten 1 takım ile birlikte Belediyespor Voleybol Takımının da mücadele edeceğinin altını çizen Gül, “Grup maçları sonrası 1. Olacak takım 2.Lige terfi müsabakalarına katılmaya hak kazanacak. Voleybol bizim yeni branşlarımızdan bir tanesi. İnşallah bu maçlar sonunda 2. Lige çıkarak voleybolda da Çorum’un sesini Türkiye’de duyuracağız.”; dedi.

13 Şubat 2017
184 kez görüntülendi