Gençlerden Başkan Külcü’ye ziyaret

Mahmut Atalay Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Tığlı, öğretmen ve gençlik merkezi öğrencileri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

Çorum Belediyesi`nin geleceğin teminatı olan gençlere yönelik önemli yatırımlar yaptığını söyleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, gençlere yönelik yapılan çalışmaların önemini vurguladı. Doğru işler yaparak, doğru mesajlar vererek, doğru iletişim kurarak gençlerle beraber olmayı başarmanın yollarını aramaları gerektiğini söyleyen Başkan Külcü, “Gençliğin içinde dolaştığı, gençlere özgü farklı bir dünya var. Sanal dünya gençleri esir aldı. Gençlerin dünyalarına girecek kanalları açmamız lazım. Kendi değerlerimizle donanmış, bizi millet yapan başka insan topluluklarından ayıran manevi değerlerimizi, onlara kazandırmamız gerekir. Bu bilgileri kazandırdıktan sonra gençler doğru yolu bulacaktır. Buhara Kültür Merkezinden istifade edin. Oralardan en güzel şekilde faydalanın. Sizlerin her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz.”; dedi.

Mahmut Atalay Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Tığlı da ziyarette yaptığı konuşmada Çorum Belediyesi’nin kendilerine çok büyük desteklerinin olduğunu söyledi.Tığlı, kendilerine her türlü desteği veren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye teşekkür etti.

Ziyaret sonunda gençler, kendileri yaptıkları Allah’ın 99 isminin yer aldığı tabloyu Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye hediye etti.

05 Mart 2017
198 kez görüntülendi