16 Nisan’da tekrar tarih yazacağız

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü Mimar Sinan Mahallesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi’ni ziyaret ederek kadınlarla buluştu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, AK Parti Belediye Meclis Üyesi, Seyhan Günhan, Şahiste Uçar,Nurten Gezer ve çok sayıda kadının katıldığı toplantıda konuşan Hatice Külcü, 16 Nisan’da tarih yazılacağını söyledi.

14 yıllık AK Parti hükümeti döneminde eğitimden sağlığa birçok alanda devrim niteliğinde çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyen Hatice Külcü, “Yeni anayasa ile birlikte bu çalışmalar daha da hızlanacak. Güçlü Türkiye, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile olacak. Bu bir kurtuluş mücadelesidir. Bu Türk tarihinin yeniden yazılma mücadelesidir. Türkler 16 Nisan’da yeniden bir tarih yazacak.” dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir de yaptığı konuşmada yaşanan olaylara baktıklarında referandumun öneminin daha iyi anlaşıldığını söyledi. Referandum için hep birlikte omuz omuza çalıştıklarını vurgulayan Demir, “Ev ziyaretlerimizde aldığımız sonuçlar çok güzel. Halka hizmeti hakka hizmet olarak bildiğimiz için sizlerle birlikte olmak bizim boynumuzun borcu.” diye konuştu.

09 Mayıs 2017
219 kez görüntülendi